Manovi Varberg AB

Torpa 12 | SE-432 95 Varberg

Växel +46340 64 57 00

info@manovi.seorder@manovi.sefaktura@manovi.se

fmovies
embedgooglemap.net

Carl-Tore Bengtsson

VD

Telefonnummer +46340-50 63 20

Mejladress carl-tore.bengtsson@intaga.se

Mattias Jerkvall

Platschef, försäljning

Telefonnummer +46340-64 57 05

Mejladress mattias.jerkvall@manovi.se

Ulrik Ivarsson

Verkstadschef

Telefonnummer +46340-64 57 06

Mejladress ulrik.ivarsson@manovi.se

Andreas Bengtsson

Ordermottagare, inköpare, handledare

Telefonnummer  +46340-64 57 08

Mejladress andreas.bengtsson@manovi.se

Patrik Turebo Karlsson

Samordnare

Telefonnummer +46340-64 57 07

Mejladress patrik.turebo-karlsson@manovi.se

Tobias Apelgren

Samordnare

Telefonnummer +46340-64 57 01

Mejladress tobias.apelgren@manovi.se

Helen Dammby

Ekonomichef

Telefonnummer +46340-50 63 23

Mejladress helen.dammby@intaga.se

Petra Andersson

Ekonomiassistent

Telefonnummer +46340-50 63 26

Mejladress petra.andersson@intaga.se

Amanda Svensson

Lagerchef, Kvalitet & Miljö

Telefonnummer +46340-50 63 22

Mejladress amanda.svensson@intaga.se

Linnea Bengtsson

Marknad

Telefonnummer +46340-50 63 21

Mejladress linnea.bengtsson@intaga.se

Vill Du bli en del av teamet på Manovi? 

Vi är alltid intresserade av nya ansökande som vill vara del av vår utveckling. Se våra kontakter nedan. 

Kontakta Mattias Jerkvall för mer information om eventuella jobb.

Kontakta Andreas Bengtsson för mer information om eventuella praktikplatser.