Manovi Varberg AB

Torpa 12 | SE-432 95 Varberg

Växel +46340 64 57 00

info@manovi.seorder@manovi.sefaktura@manovi.se

fmovies
embedgooglemap.net

Carl-Tore Bengtsson

VD

Telefonnummer +46340-50 63 20

Mejladress carl-tore.bengtsson@manovi.se

Mattias Jerkvall

Försäljning, Verkstadschef

Telefonnummer +46340 64 57 05

Mejladress mattias.jerkvall@manovi.se

Andreas Bengtsson

Order, inköp, handledare

Telefonnummer +46340 64 57 08

Mejladress andreas.bengtsson@manovi.se

Tobias Apelgren

Samordnare

Telefonnummer +46340 64 57 01

Mejladress tobias.apelgren@manovi.se

Helen Dammby

Ekonomichef

Telefonnummer +46340-50 63 23

Mejladress helen.dammby@intaga.se

Petra Andersson

Ekonomi

Telefonnummer +46340 64 57 02

Mejladress petra.andersson@manovi.se

Amanda Svensson

Logistik, Kvalitet & Miljö

Telefonnummer +46340 64 57 06

Mejladress amanda.svensson@manovi.se

Stefan Gustafsson

Chaufför

Telefonnummer +46340 64 57 03

Mejladress stefan.gustafsson@manovi.se

Linnea Bengtsson

Marknad

Telefonnummer +46340-50 63 21

Mejladress linnea.bengtsson@intaga.se

Vill Du bli en del av teamet på Manovi? 

Vi är alltid intresserade av nya ansökande som vill vara del av vår utveckling. Se våra kontakter nedan. 

Kontakta Mattias Jerkvall för mer information om eventuella jobb.

Kontakta Andreas Bengtsson för mer information om eventuella praktikplatser.